Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(core/post-comments) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/13692/virtual) in /data/web/virtuals/13692/virtual/www/domains/eracr.cz/wp-includes/blocks.php on line 532
Databáze partnerů sítě Enterprise Europe Network – Evropská rozvojová agentura

Databáze partnerů sítě Enterprise Europe Network

Potřebujete vyhledat vhodného projektového partnera a nechcete spoléhat na sociální sítě? Chcete se zapojit do mezinárodního projektu v programech COSME, H2020, Eureka a dalších? Pro zapojení do mezinárodních projektů můžete také využít databázi sítě Enterprise Europe Network. Databáze s názvem Partnering Opportunities  je dostupná v anglickém jazyce zde.

Jde o databázi, která není zaměřená výhradně na hledání partnerů pro projekty, ale také na hledání obchodních partnerů v zemích EU nebo pro hledání dodavatelů, odběratelů a zprostředkujících informací.

V databázi můžete vyhledávat podle typu organizace nebo země původu a najdete v ní jak nabídky připravených projektů, tak firmy, které nabízení své zkušenosti a naopak hledají projekt, do kterého by se mohly zapojit.