Služby staré

Řekli Vám, že pro Vás žádné dotace nejsou (například protože jste z Prahy nebo protože jste moc velcí nebo malí nebo protože vaše činnosti neodpovídají dotačním programům)? Obraťte se na nás! Specializujeme se také na méně obvyklé dotační programy, o kterých naše konkurence často nemá ani představu!
Poskytneme zásadní informace: na co můžete peníze z Evropy získat, kolik jich může být a za jakých podmínek. Pokud budete mít zájem, naučíme Vás, jak se zapojit do mezinárodního projektu, jak správně napsat žádost a jak projekty financované z evropských peněz úspěšně implementovat. Můžete rovněž vstoupit do naší Partnerské sítě a pravidelně od nás dostávat nabídky na zapojení do mezinárodních projektů.

[toggle]

[toggle_item title=“Partnerská síť“]

Partnerská síť je služba, která funguje na bázi dlouhodobé spolupráci s klientem, kterému na základě jeho členství v Partnerské síti po dobu jednoho roku (nebo déle) zprostředkováváme zapojení do mezinárodních projektů. Tato služba je vhodná i pro organizace, které nemají dosud s mezinárodními programy nebo projektovým řízením žádnou zkušenost. Další informace o Partnerské síti naleznete v příslušné sekci webu.

Pokud máte zájem o členství v Partnerské síti, kontaktujte přímo manažera partnerské sítě v sekci náš tým.

[/toggle_item]

[toggle_item title=“Dotační poradenství“]

Dle Vašich požadavků pro Vás zajistíme následující služby:

  • sledování dotačních možností na míru dle potřeb organizace;
  • jednorázové zapojení organizace do mezinárodního projektu;
  • jednorázové vyhledání dotačních možností pro konkrétní záměr;
  • přípravu projektových záměrů;
  • komplexní zpracování projektových žádostí včetně povinných i nepovinných příloh (například Studie proveditelnosti, Cost-Benefit analýzy CBA), a to jak v rámci mezinárodních programů, tak v rámci národních výzev;
  • komplexní administraci a finanční řízení při realizaci evropských projektů;
  • služby související s evaluací a monitoringem projektů;
  • vyhledání schopných a odborně zdatných zahraničních partnerů.

 

Specializujeme se také na méně obvyklé dotační programy zejména finanční mechaismus EHP/Norska (tzv. „norské fondy“), Program švýcarské pomoci (tzv. „švýcarské fondy“) nebo Visegrádský fond.

Pokud máte zájem o jednu z výše uvedených služeb, kontaktujte náš tým.

Mohly by Vás také zajímat naše referenční zakázky.

[/toggle_item]

[toggle_item title=“Vzdělávání a mobility“]

Poskytujeme rovněž vzdělávání v oblasti mezinárodních projektů, pořádáme semináře i vícedenní kurzy. Více informací naleznete v příslušné sekci webu. V rámci programu Erasmus+ rovněž spolupracujeme s českými univerzitami, pro jejichž studenty zprostředkováváme pracovní stáže v zahraničí a naopak českým firmám nabízíme zprostředkování zahraničních stážistů.

V případě zájmu o uspořádání semináře ve Vašem městě, o individuální konzultace nebo o zapojení do univerzitního konsorcia kontaktujte náš tým.

[/toggle_item]

[/toggle]

Napsat komentář