Kariéra

Projektový/á manažer/ka

Evropská rozvojová agentura vyhlašuje výběrové řízení na pozici: Projektový/á manažer/ka. Pozice obnáší vedení projektu v rámci českých a/i mezinárodních dotačních programů.

Náplň práce:
  • Vedení schválených projektů v rámci českých a/nebo mezinárodních dotačních programů (Erasmus+, DANUBE, OP VVV, OP PPR)
  • Příprava monitorovacích zpráv, projektová administrativa
  • Zpracování nových projektových žádostí
  • Konzultace pro klienty v oblasti evropských dotací
  • Vyhledávání otevřených dotačních výzev
  • Vyhledávání vhodných projektových partnerů v ČR i v zahraničí
  • Kontrola a připomínkování zpracovaných projektových žádostí
Nabízíme:
  • Práci v oblasti českých a mezinárodních vzdělávacích projektů
  • Krátkodobé zahraniční služební cesty
  • Možnost rychlého růstu v dynamické a mladé firmě
  • Spolupráce na plný pracovní úvazek
  • Každodenní využití cizích jazyků
  • Práci v mezinárodním prostředí a v perspektivní oblasti méně známých evropských dotačních titulů a projektů
  • Práci v mladém přátelském kolektivu
  • Vnitrofiremní vzdělávání
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Motivační systém odměn
Na tuto pozici hledáme kolegu/kolegyni, který/á:
  • S nadšením komunikuje
  • Má zkušenost s vedením a přípravou projektů
  • Velkou výhodou zkušenost v oblasti evropských projektů – není podmínkou
  • Pozice je vhodná i pro absolventy
  • Má vystudovanou VŠ
  • Výborně ovládá anglický jazyk slovem i písmem – úroveň C1
  • Má zájem komunikovat s partnery ze zahraničí a podílet se na rozvoji projektů
  • Umí se samostatně a rychle se rozhodovat
  • Má velmi dobré organizační schopn
  • osti
  • Je iniciativní a flexibilní, umí přemýšlet „out of the box“
  • Pracuje s nástroji MS Office – Excel, Word, PowerPoint
  • Má zájem o dlouhodobou formu spolupráce
Nástup: květen 2017

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete svůj životopis v českém jazyce a motivační dopis v českém a anglickém jazyce na adresu personalni@eracr.cz. Do předmětu e-mailu uveďte „Projektový manažer ERA“.

Nabídka stáže na pozici Project Management Trainee

Evropská rozvojová agentura, s.r.o. nabízí stáž pro studenty VŠ na pozici Project Management Trainee, nástup  ihned.

Nabídka je určena pro studenty všech ročníků vysokých škol, kteří mají zájem získat zkušenosti v rámci evropských projektů a mezinárodní spolupráce.

Nabízíme:
• Získání praxe a pracovních zkušeností v soukromém sektoru
• Seznámení se společností a jejími pravidly
• Práci na klíčových projektech pod vedením zkušených manažerů
• Získání zkušenosti s prací v mezinárodním prostředí
• Certifikát potvrzující absolvování praxe

Náplň stáže:
• Vytváření nabídek zapojení do projektů pro české partnery
• Vyhledávání nových projektových výzev, partnerů v zahraničí
• Asistence projektovým manažerům s jejich projekty
• Pomoc s organizací seminářů, koordinací a organizací projektů mobilit

Požadujeme:
• Vůli učit se nové věci, motivace
• Zájem o některý z oborů, kterými se ERA zabývá
• Dobrá znalost českého a anglického jazyka
• Perfektní vystupování

Nejedná se o placenou stáž.

Přihlášky (životopis a motivační dopis v českém jazyce) přijímáme na adresu personalni@eracr.cz.

Kalendář

« 06/2017 » loading...
Po Út St Čt So Ne
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19