Kariéra

Evropská rozvojová agentura, s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Office manažer/ka na zkrácený úvazek

Náplň práce:

  • Organizační zajištění provozu kanceláře ERA
  • Správa dokumentů společnosti (smlouvy, účetní doklady atd.)
  • Komunikace s účetní
  • Vystavování a hlídání splatnosti faktur, vedení pokladny, správa technického vybavení kanceláře
  • Personální záležitosti – evidence dovolených, DPP atd.
  • Organizační zajištění firemních akcí
  • Administrativní podpora projektovým manažerům a vedení společnosti

Nabízíme:

  • Práci v oblasti administrativy, organizace a mezinárodní spolupráce
  • Částečný úvazek s flexibilní pracovní dobou
  • Každodenní využití cizích jazyků
  • Práci v mezinárodním prostředí a v perspektivní oblasti evropských dotačních titulů a projektů
  • Práci v mladém přátelském kolektivu
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Možnost dalšího vzdělávání a osobního růstu
  • Zaměstnanecké výhody
  • Nástup ihned

Hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á splňuje následující požadavky:

  • Motivace, zájem o administrativní činnosti, chuť organizovat a komunikovat
  • Pečlivost, spolehlivost
  • Samostatnost, kreativní přístup k řešení situací
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe v administrativě, na pozici office manažer nebo podobné pozici výhodou
  • Velmi dobrá uživatelská znalost nástrojů MS Office – Excel, Word, PowerPoint
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Bezúhonnost

Pozice je vhodná také pro čerstvé absolventy.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete svůj životopis a motivační dopis v českém jazyce na adresu personalni@eracr.cz do 25. 2. 2019.

Do předmětu e-mailu uveďte Office manažer/ka ERA.

Nabídka stáže na pozici Project Management Trainee

Evropská rozvojová agentura, s.r.o. nabízí stáž pro studenty VŠ na pozici Project Management Trainee. Nabídka je určena pro studenty všech ročníků vysokých škol, kteří mají zájem získat zkušenosti v rámci evropských projektů a mezinárodní spolupráce.

Nabízíme:

  • Získání praxe a pracovních zkušeností v soukromém sektoru
  • Seznámení se společností a specifiky pracovního prostředí
  • Získání zkušenosti s prací v mezinárodním prostředí
  • Práci na klíčových projektech pod vedením zkušených manažerů
  • Možnost Job-Shadowingu
  • Certifikát potvrzující absolvování praxe, případně doporučení

Náplň stáže:

• Vytváření nabídek zapojení do projektů pro české partnery
• Vyhledávání nových projektových výzev nebo partnerů v zahraničí
• Asistence projektovým manažerům s jejich projekty (překlady, projektová komunikace, správa soc. sítí a další)
• Pomoc s organizací seminářů, koordinací a organizací projektů mobilit

Požadujeme:
• Vůli učit se nové věci a motivaci
• Zájem o některý z oborů, kterými se ERA zabývá
• Dobrá znalost českého a anglického jazyka
• Příjemné vystupování

Nejedná se o placenou stáž.

Přihlášky (životopis a motivační dopis v českém jazyce) přijímáme na adresu personalni@eracr.cz.

Kalendář

« 09/2019 » loading...
Po Út St Čt So Ne
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16