Kariéra

    Projektový/á manažer/ka – Koordinátor/ka mobilit

    Pozice obnáší vedení projektu praktických stáží Erasmus+ a dalších projektů společnosti, které se týkají oblasti zahraničních mobilit.

    Náplň práce:
    • Vedení a administrace projektu praktických stáží (Erasmus+) – plánování harmonogramu projektu, podávání žádosti, průběžných a závěrečných zpráv
    • Komunikace s univerzitami a se studenty, vedení personálních výběrových řízení a pohovorů
    • Rozšiřování partnerské sítě hostitelských organizací v zahraničí, aktualizace katalogu stáží, umisťování studentů do zahraničních organizací v rámci EU
    • Propagace projektu – prezentace na univerzitách, aktualizace informací na webu
    • Vedení projektů zahraničních mobilit určených zejména pro zahraniční studenty, a dále učitele a lektory ze zahraničí přijíždějící do ČR
    • Plánování, tvorba rozpočtu a odpovědnost za jeho dodržování během jednotlivých akcí/mobilit
    • Vyhledání vhodných přijímacích organizací v ČR pro zahraniční účastníky mobilit
    • Komunikace s přijímacími organizacemi (zejména firmy, školy, veřejné instituce atd.) v ČR
    • Komunikace se zahraničními vysílajícími organizacemi
    • Zajištění logistiky a organizačních záležitostí při příjezdu účastníků mobilit
    • Zodpovědnost za veškerou administrativu a plynulý chod všech běžících projektů
    • Aktivní vyhledávání nových příležitostí na zprostředkování mobilit, odpovídající propagace společnosti

    Nabízíme:
    Práci v oblasti mezinárodních vzdělávacích projektů, mobilit a stáží
    • Možnost rychlého růstu v dynamické a mladé firmě
    • Spolupráce na plný pracovní úvazek
    • Každodenní využití cizích jazyků
    • Práci v mezinárodním prostředí a v perspektivní oblasti méně známých evropských dotačních titulů a projektů
    • Práci v mladém přátelském kolektivu
    • Odpovídající platové ohodnocení
    • Motivační systém odměn

    Na tuto pozici hledáme kolegu/kolegyni, který/á:
    • S nadšením komunikuje
    • Má zkušenost s vedením projektů a/nebo v oblasti organizaci akcí
    • Má minimálně 2,5 roku praxe – velkou výhodou zkušenost v oblasti evropských projektů a stáží
    • Má vystudovanou VŠ
    • Výborně ovládá anglický jazyk slovem i písmem – úroveň C1
    • Má zájem komunikovat s účastníky ze zahraničí a podílet se na rozvoji projektů mobilit v ČR
    • Umí se samostatně a rychle se rozhodovat
    • Má velmi dobré organizační schopnosti
    • Je iniciativní a flexibilní, umí přemýšlet „out of the box“
    • Pracuje s nástroji MS Office – Excel, Word, PowerPoint
    • Má zájem o dlouhodobou formu spolupráce

    Nástup: 1.7.2018

    Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete svůj životopis v českém jazyce a motivační dopis v českém a anglickém jazyce na adresu personalni@eracr.cz do 2. 6. 2018. Do předmětu emailu uveďte „Koordinátor mobilit ERA“.

      Office manažer/ka – Junior Projektový/á manažer/ka.

      • Organizační zajištění provozu kanceláře ERA
      • Správa dokumentů společnosti (smlouvy, účetní doklady atd.)
      • Vystavování a hlídání splatnosti faktur, vedení pokladny, správa technického vybavení kanceláře
      • Personální záležitosti – evidence dovolených, DPP atd., komunikace s účetní
      • Zajištění a výběr interních českých a zahraničních stážistů do ERA
      • Organizační zajištění firemních akcí
      • Spolupráce s projektovými manažery na běžících projektech
      • Administrativní podpora projektovým manažerům a vedení společnosti
      • Vyhledávání otevřených dotačních výzev a vhodných projektových partnerů v ČR i v zahraničí
      • Po zapracování možnost řízení mezinárodních vzdělávacích projektů společnosti (Erasmus+)

      Nabízíme:
      • Práci v oblasti administrativy, organizace a mezinárodní spolupráce
      • Práci v mezinárodním prostředí a v perspektivní oblasti evropských dotačních titulů a projektů
      • Možnost profesního růstu

      Hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á splňuje následující požadavky:
      • Motivace, zájem o administrativní činnosti, chuť organizovat a komunikovat
      • Pečlivost, spolehlivost
      • Samostatnost, kreativní přístup k řešení situací
      • Výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem – minimálně úroveň B2
      • Min. 1 rok praxe v administrativě, na pozici office manažer, projektový manažer nebo podobné pozici
      • VŠ vzdělání
      • Velmi dobrá uživatelská znalost nástrojů MS Office – Excel, Word, PowerPoint
      • Zájem o některý z oborů, kterými se ERA zabývá
      • Zájem o dlouhodobou formu spolupráce
      • Výhodou znalost komunitárních programů, programů teritoriální nebo mezinárodní spolupráce

      Pozice je vhodná také pro čerstvé absolventy.
      Nástup: 1. 7. 2018
      Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete svůj životopis v českém jazyce a motivační dopis v českém a anglickém jazyce na adresu personalni@eracr.cz do 2. 6. 2018. Do předmětu emailu
       veďte „Office manažer ERA“.

      Nabídka stáže na pozici Project Management Trainee

      Evropská rozvojová agentura, s.r.o. nabízí stáž pro studenty VŠ na pozici Project Management Trainee. Nabídka je určena pro studenty všech ročníků vysokých škol, kteří mají zájem získat zkušenosti v rámci evropských projektů a mezinárodní spolupráce.

      Nabízíme:

      • Získání praxe a pracovních zkušeností v soukromém sektoru
      • Seznámení se společností a specifiky pracovního prostředí
      • Získání zkušenosti s prací v mezinárodním prostředí
      • Práci na klíčových projektech pod vedením zkušených manažerů
      • Možnost Job-Shadowingu
      • Certifikát potvrzující absolvování praxe, případně doporučení

      Náplň stáže:

      • Vytváření nabídek zapojení do projektů pro české partnery
      • Vyhledávání nových projektových výzev nebo partnerů v zahraničí
      • Asistence projektovým manažerům s jejich projekty (překlady, projektová komunikace, správa soc. sítí a další)
      • Pomoc s organizací seminářů, koordinací a organizací projektů mobilit

      Požadujeme:
      • Vůli učit se nové věci a motivaci
      • Dobrá znalost českého a anglického jazyka
      • Příjemné vystupování

      Nejedná se o placenou stáž.

      Přihlášky (životopis a motivační dopis v českém jazyce) přijímáme na adresu personalni@eracr.cz.

      Kalendář

      « 05/2018 » loading...
      Po Út St Čt So Ne
      30
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      8
      9
      10
      11
      12
      13
      14
      15
      16
      17
      18
      19
      20
      21