Pro vysoké školy

Dotační příležitosti pro vysoké školy

Evropská rozvojová agentura dlouhodobě spolupracuje s předními evropskými vysokými školami především formou konsorcia Erasmus+ pro praktické stáže a formou zpracování a implementace inovačních dotačních projektů na národní i mezinárodní úrovni.

Konsorcium Erasmus+ pro praktické stáže v zahraničí

Naše konsorcium nabízí komplexní zajištění financování i administrace praktických stáži v zahraničí pro studenty a absolventy českých vysokých škol. ERA vše vyřídí a z pohledu školy tak studentům a absolventům přibude další možnost zajímavého výjezdu.

Konsorcium Evropské rozvojové agentury je neustále otevřené dalším vysokým školám, proto nás v případě zájmu neváhejte kontaktovat.

Dotační projekty

Díky našim bohatým zkušenostem s dotačními projekty pro vysoké školy jsme připraveni pomoci s vyřízením dotací i s vedením projektů národních i mezinárodních programů. Patří mezi ně především Horizon 2020, Erasmus+, OP JAK, OP Z+ a mnoho dalších.

Představovali jste si, že by bylo užitečné dozvědět se o aktuální chystané výzvě v pravý čas? Přihlaste se k odběru našeho nepravidelného zpravodaje, který přijde jen když je na cestě zajímavá dotační výzva a bude obsahovat jen ty nejdůležitější informace – na co, pro koho, kolik peněz a za jakých podmínek je možné aktuálně získat.