Kariéra

Projektový/á manažer/ka

Evropská rozvojová agentura hledá novou posilu týmu na pozici: Projektový/á manažer/ka.

Náplň práce:

  • Řízení schválených projektů v rámci českých a/nebo mezinárodních dotačních programů (Erasmus+, Interreg, Evropa pro občany, Visegrad Fund, EEA Grants, Creative Europe, OP VVV, OP PPR, OP Z, případně IROP)

  • Podpora klientů při realizaci projektů
  • Zpracovávání nových projektových žádostí
  • Konzultace pro klienty v oblasti evropských dotací
  • Vyhledávání vhodných projektových partnerů v ČR i v zahraničí
  • Účast na projektových setkáních v ČR i zahraničí

Nabízíme:

  • Práci v oblasti českých a mezinárodních vzdělávacích projektů
  • Krátkodobé zahraniční služební cesty
  • Spolupráci na plný pracovní úvazek
  • Každodenní využití cizích jazyků
  • Vnitrofiremní vzdělávání
  • Pružnou pracovní dobu
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Motivační systém odměn a benefitů

Na tuto pozici hledáme kolegyni/kolegu, která/ý:

  • Má zkušenost s vedením a přípravou projektů
  • Má smysl pro péči o klienta
  • Výborně ovládá anglický jazyk slovem i písmem
  • Má zájem komunikovat s partnery ze zahraničí a podílet se na rozvoji projektů
  • Pracuje kreativně a samostatně
  • Má velmi dobré organizační schopnosti

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete svůj životopis v českém jazyce a motivační dopis v českém a anglickém jazyce na adresupersonalni@eracr.cz.