Aktuální projekty

Za dobu své existence se Evropská rozvojová agentura zapojila již do více než dvacítky větších i menších projektů. Aktuálně jsou v běhu tyto naše projekty:

 • Erasmus+ praktické stáže

  Evropská rozvojová agentura, s.r.o. nabízí studentům a absolventům možnost vyjet na praktickou stáž ERASMUS+ do zahraničí. Více informací zde.

 • App your school

  Cílem projektu programu Erasmus+ je testování a zavádění inovativních metod a postupů v oblasti vzdělávání na středních školách v osmi evropských zemích – v Itálii, Portugalsku, Řecku, Polsku, Turecku, Litvě, Finsku a v České republice. Více informací zde.

 • VINA

  Cílem projektu VINA je posílení mezinárodní spolupráce, podpora rozvoje, testování a zavádění inovačních postupů v oblasti vzdělávání, a to především prostřednictvím vytvoření databáze účinných nástrojů pro validaci non-formálního a neformálního učení, která by měla být inovativním úložištěm a doplňkem takovýchto národních systémů na evropské úrovni.

 • CREA.T.Y.V.

  Cílem projektu CREA.T.Y.V. je podpora inkluzivního vzdělávání sociálně znevýhodněných mladých lidí ohrožených nezaměstnaností a chudobou.

  Více o projektu najdete ZDE

 • AgriGo4Cities

  Cílem projektu je podpora místní samosprávy a fungování komunikace s veřejností za pomoci příměstské zemědělské aktivity občanů.

  Více o projektu najdete ZDE

 • 3D-HELP

  Cílem projektu je zlepšení digitálních kompetencí dospělých osob, zejména v oblasti 3D tisku, a následné zvýšení uplatnitelnosti těchto osob na trhu práce.

  Více o projektu najdete ZDE

 • STOP BULLYING

  Cílem projektu je podpora evropských partnerství v sektoru vzdělávání s cílem sdílení dobré praxe v otázkách šikany ve školách.

  Více o projektu najdete ZDE

 • AlterDrive

  Cílem projektu AlterDrive je zlepšení kvality výuky v automobilovém inženýrství.

  Více o projektu najdete ZDE

 • Fun&Science

  Cílem projektu Fun&Science je podpora a popularizace vědy napříč všemi stupni vzdělávání.

  Více o projektu najdete ZDE

 • Grow Your Raw

  Grow Your Raw podporuje začínající podnikatele v oblasti udržitelného zemědělství a produkce. Projekt navazuje na předešlé aktivity podporující EKO podnikání a společensky zodpovědné živnostníky.

  Více o projektu najdete ZDE

 • DESK

  Cílem projektu DESK je motivovat občany EU vzdělávat se v oblasti digitálních technologií, poskytnout jim potřebné nástroje kezvýšení digitální gramotnosti a  podpořit tak jejich zaměstnatelnost.

  Více o projektu najdete ZDE

 • TICTAC

  Cílem projektu TICTAC je zvýšit povědomí zaměstnanců veřejných institucí v obcích a regionálních správách o evropských programech a nástrojích pro jejich potřeby relevantní.

  Více o projektu najdete ZDE

Sdílet:

Kalendář

« 01/2020 » loading...
Po Út St Čt So Ne
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2

Rychlý kontakt

Evropská rozvojová agentura,
Milady Horákové 116/109 B,
160 00 Praha 6 - Hradčany

Tel. (+420) 222 769 700
E-mail: info@eracr.cz

Mám zájem o zapojení do projektu.

Zobrazit na Google maps

registrace