Říkají o nás

Vzhledem k tomu, že Evropská rozvojová agentura je na trhu již od roku 2008, můžeme se pochlubit množstvím referencí od spokojených klientů: 

 • Úřad městské části Praha 4

  „Měsíční přehledy aktuálních dotačních možností, které nám Evropská rozvojová agentura poskytuje, přispívají k ucelenému přehledu a aktivní diskuzi nad možnostmi realizování jednotlivých projektů na území městské části Praha 4. Oceňujeme přehlednost jejich zpracování.“
  Lubor Kos, koordinátor pro dotace z fondů EU, Úřad městské části Praha 4

 • Úřad městské části Praha 5

  „Evropská rozvojová agentura, s.r.o. pro MČ Praha 5 dlouhodobě zabezpečuje komplexní dotační poradenství v oblasti vzdělávacích a mezinárodních projektů. Na spolupráci oceňuji především profesionalitu jejích zaměstnanců a vysokou kvalitu výstupů, jejichž výsledkem je stabilní čerpání fondů EU na Praze 5. Služby ERA plně doporučuji všem organizacím, které usilují o strategické řízení a zpracování žádostí v ČR i na mezinárodní úrovni.”
  Mgr. Jan Vyskočil, vedoucí oddělení EU fondů, Úřad městské části Praha 5

 • Úřad městské části Praha 9

  „Služeb ERA využíváme především v oblasti zprostředkování mezinárodních projektů financovaných z komunitárních programů EU a projektových žádostí z národních dotačních zdrojů. Díky spolupráci jsme zapojeni v řadě zahraničních partnerství, která nám umožňují navázat kontakty s evropskými městy a výměnu znalostí. Vážím si vysoké odbornosti týmu ERA a excelentního plnění realizovaných zakázek.”
  Ing. Zdeněk Davídek, radní MČ Praha 9 pro oblast školství a evropské fondy

 • Úřad městské části Praha 22

  „Profesionálním přístupem a odbornou znalostí problematiky při získávání finančních prostředků z národních i evropských programů ze strany Evropské rozvojové agentury, s.r.o., se MČ Praha 22 podařilo získat dotaci z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání a žádost z Operačního programu Zaměstnanost úspěšně prošla věcným hodnocením. Na základě osobních zkušeností může tedy využití služeb ERA doporučit.”
  Ing. Roman Petr, vedoucí odboru kanceláře úřadu, Úřad městské části 22

 • Vysoká škola finanční a správní, o. p. s.

  “Děkujeme za dosavadní úžasnou spolupráci v rámci Erasmus+ praktických stáží. Naše univerzita bude velice ráda pokračovat ve spolupráci a dál nabízet zajímavé zahraniční stáže studentům Vaším prostřednictvím. Bude nám ctí obnovit smlouvu i pro další období.” 
  Jitka Vlčková, DiS, Tým zahraniční spolupráce, Vysoká škola finanční a správní, o. p. s.

 • Zdravotnické zařízení městské části Praha 4

  “Na spolupráci s ERA oceňuji odbornost, schopnost formulovat precizně promyšlené projekty a jedinečnou síť mezinárodních kontaktů. Od roku 2009 jsme díky Evropské rozvojové agentuře realizovali projekty české i mezinárodní v hodnotě přesahující 23 mil. Kč, které nám umožnily stát se vedoucí organizací na poli předškolní péče v ČR .”
  Jan Schneider, ředitel Zdravotnického zařízení městské části Praha 4

 • Spolek evropských bojových umění

  „Myšlenka projektu, který nám Evropská rozvojová agentura nabídla (jedná se o projekt GAMES.Net, pozn. ERA), nás zaujala natolik, že jsme se do něj pustili i bez předchozí zkušenosti s jakoukoliv formou projektového řízení. Díky němu jsme navázali kontakt s velmi zajímavými organizacemi ze zahraničí a získali možnost reprezentovat Českou republiku na festivalu tradičních her a sportů v italském Narni.”
  Milan Babuka, kondotiér Spolku evropských bojových umění, Kladno

 • Hranická rozvojová agentura

  “Díky členství v Partnerské síti ERA se Hranické rozvojové agentuře podařilo hned v prvním roce zapojit do tří velmi zajímavých mezinárodních projektů. Tyto projekty jsou zatím v počáteční fázi, ale slibujeme si od nich spoustu nových zkušeností a finance na pořádání zajímavých akcí v našem regionu. Oceňujeme především bezvadnou komunikaci s týmem ERA a připravenost pomoci  i nad rámec smlouvy.”
  Michaela Škrobánková, ředitelka Hranické rozvojové agentury

 • Střední škola technická, Zelený pruh

  “Díky Evropské rozvojové agentuře od r. 2014 implementujeme projekt “Mezinárodní partnerství technických škol II” v rámci Fondu partnerství, Programu švýcarsko-české spolupráce. ERA zajistila kompletní podání projektu – členové ERA týmu vypracovali projektovou žádost, vyhledali švýcarského partnera (Bildungsdepartement Berufs und Weiterbildungszentrum Buchs v kantonu St.Gallen), zprostředkovali podepsání smlouvy o spolupráci a vypracovali podrobný rozpočet projektu. Dotaci jsme získali na jaře 2015. Děkujeme.”
  Drahoslav Matonoha, ředitel Střední školy technické, Zelený pruh

 • Střední průmyslová škola Otrokovice

  “Díky spolupráci se společností ERA jsme zahájili realizaci zahraničních partnerství v rámci programu Erasmus+. Postupně pronikáme čím dál hlouběji do prostředí mezinárodních projektů ve vzdělávání. Na spolupráci oceňujeme zejména aktivní přístup projektových pracovníků, jejich odbornost, zkušenosti i kontakty získané za dobu působení na trhu. Zkušenosti získané od našich evropských kolegů a kolegyň jsou pro nás silným zdrojem inspirace a užitečných podnětů k dalšímu rozvoji školy.”
  Libor Basel, ředitel Střední průmyslové školy Otrokovice

 • Fakulta sociálních věd Univerzita Karlova v Praze

  “Velmi si vážíme profesionality a spolehlivosti Evropské rozvojové agentury, s.r.o. při zprostředkování zahraničních pracovních stáží studentům Fakulty sociálních věd UK. Díky kontaktům ERA studentům nabízíme jedinečné možnosti pro rozvoj jejich dovedností a využití získaných znalostí v profesionálním prostředí firem, neziskových a odborných organizací v řadě států EU. Dosavadní spolupráci hodnotím jako velmi přínosnou pro Fakultu a studenty.”
  PhDr. Richard Olehla, Ph.D., vedoucí oddělení zahraničních styků Fakulty sociálních věd Univerzita Karlova v Praze

 • Beachklub Ládví

  Díky týmu Evropské rozvojové agentury jsme se v létě 2016 zapojili do již druhého mezinárodního projektu v rámci programu Erasmus+ a získali tak celkovou dotaci 58 524 EUR. V rámci projektu “I am a Sport Entrepreneur” budeme pracovat s mladými lidmi, kteří chtějí začít podnikat v oblasti sportu nebo event managementu. Kromě toho budou z projektu placeny zahraniční kurzy pro naše zaměstnance zaměřené na nové vzdělávací metody. Díky mezinárodním projektům jsme navázali vztahy se zahraničními organizacemi a v mnoha ohledech jsme si rozšířili obzory. Oceňujeme také pravidelné informování o relevantních výzvách a možnostech.”
  Jan Herget, majitel

 • Business & Professional Women ČR

  Business & Professional Women ČR využívá služeb ERA jak v oblasti českých dotačních programů, tak v oblasti mezinárodních projektů. Oceňuji především individuální přístup ERA a profesionalitu poskytovaných služeb.
  Lenka Šťastná, prezidentka

Mohly by vás rovněž zajímat Příběhy partnerské sítě, námi realizované projekty nebo referenční zakázky.

 

Sdílet:

Kalendář

« 02/2020 » loading...
Po Út St Čt So Ne
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1

Rychlý kontakt

Evropská rozvojová agentura,
Milady Horákové 116/109 B,
160 00 Praha 6 - Hradčany

Tel. (+420) 222 769 700
E-mail: info@eracr.cz

Mám zájem o zapojení do projektu.

Zobrazit na Google maps

registrace